Small Banner

O firmie

Maxlogistics rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku, jednak możemy się wykazać blisko 18 letnim doświadczeniem w branży logistycznej.

Zajmujemy się przemieszczaniem ładunków transportem: drogowym, morskim, kolejowym i lotniczym.

O firmie

W ofercie posiadamy też usługi magazynowe, ubezpieczenia, obsługę celną oraz doradztwo, a nawet możliwość zbudowania i prowadzenia dla Państwa całego łańcucha dostaw zgodnie z Waszymi wymogami.

W oparciu o doświadczenie naszych pracowników, gwarantujemy profesjonalny serwis oraz pewność realizacji zleceń. Proponujemy optymalne rozwiązania w dziedzinie logistyki w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Działanie naszej firmy nastawione jest na szczególną dbałość o klienta.

Jesteśmy w stanie zapewnić stabilność, bezpieczeństwo oraz wysoki standard realizowanych przez nas usług. Cenimy partnerstwo i harmonijną współpracę. Uważnie słuchamy naszych Klientów po to, by każde zadanie realizować zgodnie z indywidualnymi potrzebami, bez względu na to, czy w grę wchodzą proste przewozy, czy złożone projekty.

Jest to dla Państwa duży komfort: jeden operator, który zorganizuje całość obsługi, począwszy od importu, przez odprawy i magazynowanie, aż do dystrybucji krajowej.